Към кошницата » Брой стоки:   0 бр. Стойност:    0.00 лв.
0.5%
Начало » Каталог » Мрежови у-ва » Аксесоари »

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,5m,21.99.8705

Добавени за сравнение:
Сравни продуктите
 

Cable Fiber Optic LC-LC, 50-125um,Dx,5m,21.99.8705

Кат. номер: 2403223

Цена: 13.46 лв. с ДДС

Лизингов Калкулатор
За да закупите продукти на лизинг от Ресет Компютърс ЕООД чрез Уникредит Кънсюмър Файненсинг АД, общата стойност на Вашата поръчка трябва да е не по-малко от 150 лева с ДДС.

TBI Credit
Уникредит Булбанк
6 месеца 2.45 лв. на месец 2.45 лв. на месец
12 месеца 1.32 лв. на месец 1.31 лв. на месец
18 месеца 0.95 лв. на месец 0.94 лв. на месец
24 месеца 0.76 лв. на месец 0.75 лв. на месец

Как се поръчва  |  Начини за плащане  |  Доставка

Детайлна информация / Технически характеристики

{
  • VALUE Fibre Optic Jumper Cables with OM3 quality for high performance wiring
  • Duplex Cable with fibre type Muliti-mode 50/125µm, OM3
  • Availiable length: 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m and 10m
  • Color: turquoise
Manufacturer VALUE
Product group Fibre optic cable
Product type Fibre Optic Jumper Cables OM3
Colour turquoise
Length 5 m
Quantity of fibre 2
Conductor composition Compact conductor
Cable type Duplex Cable
External cable No
Fibre section 50/125µm OM3
Side 1 Connector Type LC
Side 2 Connector Type LC
Kevlar strain relief Yes
External cable diameter 2,8x6 mm
Mantle of external cable PVC
Cable LSOH No
} Последна актуализация на цената: 2018-07-16 16:14:31