Към кошницата » Брой стоки:   0 бр. Стойност:    0.00 лв.
0.5%
Начало » Каталог » Мрежови у-ва » Аксесоари »

Cable Fiber Optic LC-LC, 9-125um, 3m, 21.99.8783

Добавени за сравнение:
Сравни продуктите
 

Cable Fiber Optic LC-LC, 9-125um, 3m, 21.99.8783

Кат. номер: 2403232

Цена: 8.33 лв. с ДДС

Лизингов Калкулатор
За да закупите продукти на лизинг от Ресет Компютърс ЕООД чрез Уникредит Кънсюмър Файненсинг АД, общата стойност на Вашата поръчка трябва да е не по-малко от 150 лева с ДДС.

TBI Credit
Уникредит Булбанк
6 месеца 1.51 лв. на месец 1.51 лв. на месец
12 месеца 0.82 лв. на месец 0.81 лв. на месец
18 месеца 0.59 лв. на месец 0.58 лв. на месец
24 месеца 0.47 лв. на месец 0.47 лв. на месец

Основни параметри:

  • Производител: Roline
  • Вид: Жични
  • Предназначение: Cables
  • Разновидност: Fiber Optic (FO)
  • Кабели видове: Fiber Optic (FO), 3м

Как се поръчва  |  Начини за плащане  |  Доставка

Детайлна информация / Технически характеристики

{{
  • VALUE Fibre Optic Jumper cables, single-mode, for long distance wiring with good price performance ratio.
  • Duplex cable with fibre type single-mode 9/125 µm
  • Availiable lengths: 0.5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m and 10 m
  • Color: yellow
Manufacturer VALUE
Product group Fibre optic cable
Product type Fibre Optic Jumper Cables Singlemode
Colour yellow
Length 3 m
Quantity of fibre 2
Conductor composition Compact conductor
Cable type Duplex Cable
External cable No
Fibre section 9/125µm OS2
Side 1 Connector Type LC
Side 2 Connector Type LC
Kevlar strain relief Yes
External cable diameter 2,8x6 mm
Mantle of external cable PVC
Cable LSOH No
}} Последна актуализация на цената: 2018-11-19 15:18:43